Шахтар тягнуть до чемпіонства? Ігор Суркіс натякнув на вибірковість в УПЛ

Президент Динамо емоційно прокоментував роботу українських арбітрів та звернувся до голови суддівського корпусу Лучано Лучі

В інтерв’ю пресслужбі київського клубу Ігор Суркіс оцінив дії арбітра в матчі Динамо — Колос.

Пряма мова:

Не будучи знавцем тонкощів суддівства, не можу не звернути увагу на найпростіші речі, які розуміють усі. Судді можуть помилятися, це частина футболу. Але суддівство має бути послідовним. Неможливо в одному і тому ж матчі за однакові порушення давати різні покарання! Якщо арбітр вирішив, що Шепелєв заслуговував отримати червону картку, то за такий самий фол на Шапаренку він ще до перерви мав вилучати Селезньова! Це ж аналогічні ситуації.

Я довго мовчав, але тепер це вже просто неможливо. Впровадження VAR дало українським арбітрам нові можливості. Наприклад, вони дивляться повтори, коли їм заманеться, а схожі ситуації на користь іншої команди навіть не переглядають. Якщо брати матч із Колосом, якби Мірча Луческу не влаштував демарш із виходом на поле, то головний арбітр і суддя VAR продовжили б своє свавілля. По-іншому я це назвати не можу.

Ніколи не звертався до Лучано Лучі, але час настав. У вас є час, є зимова перерва, ви можете провести роботу з арбітрами, щоб вони додали в професіоналізмі і правильності ухвалення рішень.

Дайте нам чесні й конкурентні умови, і не треба нікого тягнути за вуха до чемпіонства. Свого часу подібне говорили з табору Шахтаря і, як їм здається, їх почули. Тепер таке скажемо й ми. Фото ФК Динамо

Нагадаємо, матч Динамо — Колос запам’ятався дуже суперечливими рішеннями арбітра Ігоря Пасхала. Усі неоднозначні епізоди будуть розібрані в ефірі аналітичної програми #Фантазіста.

Читайте також: Божевільні фоли і два вилучення! Забутий чемпіон Англії вляпався у черговий скандал. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також