Шахтар гарантує собі ЄВРОВЕСНУ! Гол Мудрика в матчі із Селтіком дарує свято. ВІДЕО

Шахтар гарантує собі місце в Лізі Європи, але ще побореться і за Лігу чемпіонів

Шахтар розпочав свій виїзний поєдинок з Селтіком дуже обережно. Команда Йовічевича сконцентрувалася на нейтралізації активних господарів, які виділяються своєю грою на рідному стадіоні.

Впродовж більшої половини першого тайму команди не створили жодної небезпечної нагоди, а потім стався гол. На 34 хвилині Якумакіс, якого забули в штрафного майданчику Шахтаря захисники гірників, замкнув простріл з флангу – 1:0!

Пропущений м'яч розбудив гостей. Траоре вивів Мудрика віч-на-віч Хартом, але переграти англійського голкіпера вінгеру збірної України не вдалося.

Шахтар натхненно розпочав другу половину гри і досить швидко зрівняв рахунок у зустрічі.

Першим дзвіночком став момент Зубкова, який дивом не влучив у порожній кут воріт Селтіка після передачі Траоре.

Виправився за змарновану нагаду в першому таймі Мудрик. Лідер Шахтаря в швидкій контратаці змістився з флангу в центр і пробив під поперечку воріт Харта – 1:1 на 58 хвилині.

Шотландський колектив міг відповісти миттєво, але Фурухасі не переграв Трубіна, вийшовши віч-на-віч з українцем.

Селтік пішов великими силами в атаку і Шахтар мав карати господарів за це. На 71 хвилині Мудрик втік від захисників суперника і викотив м'яч Сікану на порожні ворота. Нападник гостей дивовижним чином не влучив.

Шотландці спробували створити навалу і моменти в них були. Небезпечно пробивав О'Райлі – Трубін врятував; Якумакіс після навісу з флангу поцілив у стійку. Моменти у господарів були, але Шахтар відбився!

Команда Йовічевича гарантує собі єврокубкову весну!