Шахтар робить СЕНСАЦІЮ у ЛЧ! Гірники завдяки голу Сікана перемагають Барселону. ВІДЕО

Шахтар у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів у Гамбурзі приймав Барселону.

У попередньому поєдинку каталонці перемогли з рахунком 2:1, але гірники були близькі, щоби вирвати нічию у тій зустрічі. Тож, на "домашній" матч Шахтаря були великі сподівання і донецький колектив не розчарував.

Зі старту підопічні Чаві увімкнули високий пресинг, намагаючись забити швидкий м’яч, але гірники витримали тиск каталонців і навіть самі створили перший небезпечний момент у зустрічі.

На 15-й хвилині Ракицький з власної половини поля зробив закидання за спини захисників Барселони на Матвієнка, українець прийняв м’яч і з меж штрафної зони завдав сильного удару по воротах – Тер Стеген відбив ногами.

Барселона ж, попри перевагу у володінні м’ячем, таких нагод не мала. Усе на що спромоглися іспанці це дальні постріли. При цьому протягом першого тайму гравці Барселони не завдали жодного удару в площину воріт Різника!

Натомість, на 40-й хвилині забив Шахтар! Судаков виконав розкішне переведення з лівого флангу праворуч на Гочолейшвілі, грузин навісив до штрафного майданчика на Сікана і нападник гірників, який виграв позицію в оборонців, пробив головою у протихід Тер Стегену точнісінько під стійку – 1:0.

По перерві знову активніше в атаці діяли гравці блауграна. Ферран Торрес отримав м’яч на лівому фланзі змістився до центру і пробив вище воріт.

Український колектив відповів моментом Гочолейшвілі. Грузинський захисник виконав довге забігання, виборов позицію у Маркоса Алонсо і завдав удару з гострого кута, але Тер Стеген парирував.

Згодом, голкіперу Барселони знову довелося вступати у гру. Гірники розіграли непогану комбінацію і Зубков вивів на удар Сікана, але постріл нападника німецький воротар відбив.

Чаві вирішив довго не чекати і вдався до кардинальних змін. Наставник Барселони на 60-й хвилині зробив одразу 4 заміни, випустивши на поле Жоау Фелікса, Бальде, Ямала та Педрі.

Після цього гості почали діяти ще гостріше попереду, але пробити захист Шахтаря та Різника їм не вдавалося.

На 87-й хвилині підопічні Пушича зуміли забити ще раз, Невертон накрутив Канселу і вколотив м’яч у дальній кут, але цей гол арбітр не зарахував через положення поза грою в бразильця.

Шахтар зумів втримати переможний результат і забирає 3 очки у поєдинку з Барселоною. Тож, тепер гірники мають 6 пунктів у групі H та закріплюються на третій сходинці.