За крок від сенсації! Судаков забиває Барселоні, але Шахтар програє. ВІДЕО

Шахтар у третьому турі Ліги чемпіонів на виїзді грав з Барселоною.

Господарі могли відкривати рахунок уже на 8-й хвилині матчу. Гравці Шахтаря обрізалися поблизу власних воріт і Лопес з меж штрафного майданчика завдав удару – Різник здійснив ефектний сейв.

Згодом український голкіпер вдало зіграв на виході і не дозволив Феррану Торресу вибігти віч-на-віч. У середині першого тайму Різник знову врятував Шахтар. Канселу увірвався до штрафної зони, накрутив Матвієнка і пробив з лівої ноги – воротар гірників парирував.

Та на 28-й хвилині Барселона таки досягла свого. Гюндоган виконав розкішну подачу до штрафного майданчика на Лопеса, якого загубили захисника Шахтаря, півзахисник каталонців опинився сам-на-сам з Різником і пробив – м’яч влучив у стійку та відлетів до Феррана Торреса, який у дотик переправив його у сітку. Спочатку арбітр гол не зарахував через офсайд у Лопеса, але рефері VAR підказав, що положення поза грою не було – 1:0.

На 36-й хвилині підопічні Чаві подвоїли перевагу. Лопес на лінії штрафної зони хитнув Азарова, і сильно пробив у верхній кут – м’яч від стійки залетів у сітку воріт – 2:0.

По перерві Барселона могла забивати третій. Фелікс після подачі пробивав головою, але Різник здійснив сейв.

На 62-й хвилині Шахтар скоротив відставання. Азаров розкішним пасом вивів на побачення із Тер Стегеном Судакова і півзахисник гірників вколотив м’яч у ближній кут – 2:1.

Близьким до дубля був Лопес. На 70-й хвилині він з межі штрафного майданчика завдав небезпечного удару, але гірників врятувала стійка.

На 83-й хвилині ледь не забив Степаненко. Капітан Шахтаря після навісу з правого флангу пробив злету, але м’яч пройшов поруч з воротами.

Наприкінці зустрічі гірники спробували зрівняти рахунок, але їхні атаки не мали успіху. Тож, Шахтар у першому матчі Пушича поступається Барселоні з рахунком 1:2.