Шалена битва в Мілані. Майже асист і висока оцінка Малиновського

В заключному матчі першого кола Серії А Аталанта Руслана Малиновського зустрічалася з Інтером. Український півзахисник другий поєдинок поспіль розпочав із лави запасних.

Контратаки Інтера

Інтер із перших хвилин полетів в атаку і одразу ж забивати міг Лукаку, але Бергамасків врятувала стійка. Після цього епізоду минуло лише 3 хвилини, як Лаутаро Мартінес скористався незлагодженістю захисту і ефектно відкрив рахунок. Аталанта у першому таймі значно більше м’яч контролювала і намагалася вести гру, але контратаки Інтер раз-по-раз розривали захист гостей.

Варто відзначити і велику кількість позиційних помилок захисників Аталанти, які дозволяли підопічним Конте загрожувати воротам Голліні. Одного разу навіть оборонцям довелося виносити м’яч із порожніх воріт. Непоганий момент був у гостей. Толой після розіграшу стандарту залишився у чужому штрафному майданчику і намагався пробити, однак опинився на газоні. Гравці Аталанти вимагали пенальті, та арбітр був іншої думки. Інтер завершив перший тайм без ігрової ініціативи, але з перевагою у кількості ударів і, найголовніше, у рахунку.

Вихід Малиновського

На перших хвилинах другого тайму Руслан Малиновський замінив Дувана Сапату, який вперше вийшов у старті після травми і був неготовий відіграти увесь матч. Практично одразу українець міг стати героєм. Гомес пішов в обіграш на двох суперників. Міланці зупинили його, але м’яч відлетів до Малиновського і той одразу пробив з-за меж шрафного майданчика. М’яч зачепив стійку і вилетів за межі поля.

Після цього українець відзначився кількома невдалими діями. Малиновський спочатку віддав пару неточних пасів, а згодом додав до них і невдалий дальній удар. Проте свій шанс Аталанта знайшла. Хатебур віддав прострільну передачу у штрафний майданчик, м’яч після рикошету відлетів до Малиновського. Після боротьби українця з Годіном шанс для удару знайшов Госенс і зрівняв рахунок.

А за три хвилини до кінця основного часу Малиновський заробив пенальті. До м’яча підійшов Муріель, але не зміг пробити Хандановича. В підсумку Аталанта та Інтер завершили гру нічийними 1:1. Руслан Малиновський отримав найвищу оцінку серед центральних півзахисників Аталанти – 6,8. Де Рон отримав 6,5, а Пашалич – 6,2.

За оцінками Whoscored, краще за українця в Аталанті зіграли лише Гомес – 7,1 і Паломіно – 7,6.