ШАЛЕНА розв'язка у суперматчі! Іспанія на 119-й хвилині вириває перемогу в німців. ВІДЕО

У п'ятницю, 5-го липня, відбувся поєдинок 1/4 фіналу Євро-2024, у якому зійшлися збірні Іспанії та Німеччини.

Прогнозовано команди динамічно увійшли у гру, ведучи боротьбу на кожному клаптику поля. Уже на 6-й хвилині іспанці втратили свого ключового гравця через травму. Кроос дуже жорстко зіграв проти Педрі, за що отримав жовту картку.

У Червоної фурії було чимало моментів для відкриття рахунку – забивати могли Мората, Ямаль, Вільямс, Ольмо. Проте, іспанцям не вистачало то точності, то останнього пасу. Німці також загострювали гру. Так, на 21-й хвилині Гаверц замикав подачу Кімміха з правого флангу, але Сімон опинився на місці.

Обмінявшись перспективними атаками, команди у першому таймі залишили ворота сухими.

Вже на початку другої половини зустрічі Мората міг записати гол до свого активу. Нападник, отримавши передачу з правого флангу, з розвороту пробив над стійкою.

Іспанці тиснули і таки змогли відкрити рахунок на 52-й хвилині. Відкриття Євро-2024 Ямаль відпасував до центру штрафного, де Ольмо в дотик розстріляв ворота Німеччини – 1:0! Відзначимо, що для вундеркінда з Барселони це вже 3-й асист на турнірі.

Після голу на 360 градусів змінився хід гри. Іспанці з впевненістю у своїх силах розганяли атаку за атакою, а німці, пропустивши, хотіли відігратися.

На 69-й хвилині підопічні Нагельсманна створити супермомент. Фюллькруг віддав передачу на Андріха, але півзахисник Баєра не зміг пробити Сімона – іспанський воротар зробив ефектний сейв. А вже через декілька хвилин Червону фурію врятувала стійка після удару Фюллькруга.

Під кінець матчу німці геть притиснули іспанців на їхній половині поля. І це дало свої плоди! На 89-й хвилині Німеччина Вірц, який вийшов на заміну у другому таймі, зрівняв рахунок після скидки від Кімміха – 1:1!

Основний час завершився нічиєю і тому команди зіграли ще овертайми. Під час додаткового часу і визначився переможець у матчі. На 119-й хвилині Меріно головою замкнув подачу з лівого флангу від Ольмо – 2:1!

У підсумку 2:1 — Іспанія виходить у півфінал Євро-2024!