Шалений гол гарматним пострілом у дев'ятку! Рух шокує Шахтар у Львові. ВІДЕО

Рух на Арені Львів зумів відібрати очки у Шахтаря.

У 8-му турі УПЛ львів'яни зіграли внічию з гірниками 1:1, а свій рятівний гол вони створили на 88-й хвилині. Богдан Слюбик наважився на удар з дальньої дистанції і м'яч після потужного пострілу захисника Руха залетів у дев'ятку воріт Різника!

У цьому поєдинку Шахтар повів у рахунку на 17-й хвилині – після чудової комбінації забив Судаков. Проте вже у середині першого тайму гірники залишилися у меншості: червону картку заробив Ракицький. І через вилучення виникло чимало суперечок, чи правильне рішення ухвалив рефері.

До слова, як повідомив, журналіст Володимир Звєров це 8-ма червона картка захисника в УПЛ.

Таким чином, Шахтар втратив очки у матчі з Рухом і після 8-ми зіграних поєдинків має 18 пунктів. Другий Кривбас з 17-ма балами, потім Чорноморець і Полісся, у яких по 15 очок, а за ними Динамо з 12 очками, але в киян ще 3 поєдинки в запасі.