Гольова феєрія! Англія знищила Іран. ВІДЕО

Другий ігровий день Чемпіонатчу світу розпочинався матчем Англія – Іран.

З перших хвилин англійці взяли м'яч під контроль і могли забивати уже на 8-й хвилині. Підопічні Гарета Саутгейта чудово розіграли штрафний, Харрі Кейн виконав подачу на дальню стійку, голкіпер Ірана Аліреза Бейранванд пролетів повз м'яч і Харрі Магвайр з гострого кута пробивав уже фактично в порожні ворота, але не влучив.

Та під час цього моменту стався дуже неприємний епізод для Ірану. Кіпер номінальних гостей Бейранванд влетів обличчям у свого захисника і не зміг продовжити матч. Тому його місце у воротах зайняв Хоссейн Хоссейні.

Другий момент Англія створила на 30-й хвилині. Букайо Сака прострілював з правого флангу на ближню стійку, куди вбігав Мейсон Маунт, але півзахисник Челсі пробив повз стійку.

Згодом супернагоду мав Магвайр захисник Англії після подачі небезпечно пробивав головою по воротах Ірану, але влучив у поперечку.

Та на 35-й хвилині англійці таки повели у рахунку. Люк Шоу з лівого флангу навісив до штрафного майданчика Ірана, Джуд Беллінгем виграв повітря і відправив м'яч під поперечку – 1:0.

На 43-й хвилині номінальні господарі подвоїли перевагу. Після подачі з кутового Магвайр виграв повітря у штрафному майданчику і скинув головою на Сака. Гравець Арсенала злету вколотив м'яч під поперечку – 2:0.

Ще до перерви Англія забила втретє! Беллінгем протягнув м'яч у центрі поля, віддав на правий фланг на Кейна, нападник прострілив до штрафної зони і Стерлінг з декількох метрів пробив у дотик під стійку – 3:0.

У другому таймі англійці продовжили домінувати. На 62-й хвилині дубль оформив Сака. Вінгер збірної Англії накрутив двох захисників у штрафному майданчику Ірану двох захисників та злівої прошив голкіпера – 4:0.

Кейн Сака збірна АнгліїPhoto by Getty Images

Така перевага дещо розслабила збірну Англії і Іран спромігся на гол престижу. Сталося це на 65-й хвилині. Алі Голізаде виконав розрізну передачу на Мехді Таремі, якого загубив Магвайр, і нападник з близької відстані завдав дуже потужного удару – м'яч від поперечки залетів у сітку воріт – 4:1.

Не встигли іранці порадіти своїм забитим голом, як вони знову пропустили. Рашфорд, тільки-но з'явившись на полі, одразу відзначився. Форвард МЮ отримав передачу від Кейна у штрафній зоні суперника, на замасі прибрав захисника і покотив м'яч повз голкіпера у сітку воріт – 5:1.

Наприкінці зустрічі Англія забила ще раз. Після чудової розрізної передачі від Беллінгема Каллум Вілсон прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафної зони і віддав на порожні ворота Грілішу. Гравець Манчестер Сіті не схибив – 6:1.

Іранці змарнували один момент уже в компенсований час. Та Сардар Азмун не зміг переграти Джордана Пікфорда, вийшов із ним віч-на-віч.

А вже на останніх секундах зустрічі арбітр після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Англії – Стоунз з Шоу сфолили проти Мортеза Пураліганджі. До удару підйшов Таремі і нападник Ірану з позначки переграв голкіпера – 6:2.

Тож, Англія розпочинає Чемпіонат світу в Катарі розгромною перемогою над Іраном. А дубль Букайо Сака став уже другим на цьому турнірі!