Що буде далі? Доля Петракова у збірній України

Ігор Циганик в ефірі програми ЦиганикLive розповів про долю Олександра Петракова в разі виходу збірної України на Чемпіонат світу в Катарі:

Якщо Петраков виведе команду на ЧС-2022, то він її туди і повезе. Це 100%, це абсолютно точно. Це я можу вам сказати О-ДНО-ЗНАЧ-НО! Може статися форс-мажор і небо на землю впасти, але якщо вдасться пройти (а йому обіцяно це і він з цією ціллю працює – вийти з другого місця, потрапити в плей-оф і пройти його), то він повезе команду на Чемпіонат світу!

Якщо ж ні… То я можу сказати, що і не пройшовши на турнір, Петраков може залишитися. Якщо він дасть хороший результат і при ньому команда гратиме добре, то чому він не може залишитися?

Ми всі чекаємо на Реброва, але сьогодні – це одне, а завтра може бути все зовсім по-іншому. І Реброву можуть запропонувати такий контракт, від якого він не зможе відмовитися.

Я вам скажу те, що відбувається зараз, на сьогоднішній момент, на цю хвилину. Можу сказати, які думки у всіх. Але може статися все, що хочеш. Тому зараз треба думати про кожен наступний поєдинок

Читайте також: Старрідж в УПЛ. Кому з українських клубів потрібен ексгравець Ліверпуля?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також