Що із Зубковим та чому замінили Марлоса? Шевченко підсумував матч зі збірною Нідерландів

Команда продемонструвала характер

Збірна України у насиченому і драматичному поєдинку програла Нідерландам з рахунком 2:3. Андрій Шевченко на післяматчевій пресконференції відповів на запитання журналістів, у яких розповів про ушкодження Зубкова, заміну Марлоса (вийшов замість Зубкова на 13-й хвилині, а покинув поле на 64-й) і тактичну побудову національної команди у зустрічі з нідерландцями:

 Чи можна сказати, що збірній України просто не пощастило в кінці поєдинку?

— Був цікавий матч, швидкий, дуже багато моментів у виконанні однієї й іншої команди, цікавий розвиток атак. Ми могли б і не пропускати такий м’яч у кінці. Хочу подякувати команді за ту реакцію, яку вона продемонструвала за рахунку 0:2. Була чудова реакція. Хлопці знайшли в собі сили пресингувати. Ми перебудувалися, випустили свіжішого гравця в середину поля, десь налагодили баланс. Команда дуже добре себе проявила.

Photo by Olaf Kraak – Pool/Getty Images— Що із Зубковим? Як ви вирішуватимете проблему з вінгером?

— Зубков відчув біль у литковому м’язі, тому відбулася термінова заміна. Що стосується вінгера, то Циганков зараз тренується, подивимося, як він почуватиметься. Якщо не буде ніяких проблем, будемо планувати.

— Чому ви замінили Марлоса?

— Насамперед Марлос вийшов замість Зубкова. Я вважаю, що він провів непоганий матч. У другому таймі, коли нам не вистачало швидкості в середині поля, ми вирішили поміняти систему: випустили Шапаренка й пересунули Зінченка лівіше. Шапаренко додав темпу за рахунок своєї мобільності, у нас з’явилася можливість пресингувати вище. Заміну зробили по ходу гри, тому що потрібно було змінити ситуацію. Вважаю, ми прийняли правильне рішення. Але це не означає, що Марлос провів поганий поєдинок. Він відпрацював, дав у матчі те, що міг.

— Чи не думали ви з Нідерландами використати схему в три центральні захисники, як це було в березні із Францією?

— У нас були варіанти. Я вважаю, що за схемою 4-3-3 за наявності наших вінгерів команда дуже добре грає. Ми в товариських матчах діяли за такою тактикою. Ми не команда, яка намагається оборонятися. За цією схемою ми граємо давно. Я вважаю, що вона добре нам підходить.

— Чи будуть зміни у складі на наступний поєдинок? Наскільки важлива гра з Північною Македонією, яка поступилася в першому матчі й буде мотивованою?

— Будемо чекати від неї настрою. У нас теж буде особливий настрій. Що стосується замін, то в нас є час. Завтра повернемося до Бухареста. Хлопці витратили дуже багато енергії, подивимося, хто як відновиться, чи будуть проблеми. У нас є достатньо гравців, які можуть вийти на поле. Подивимося гру Північної Македонії з Австрією, вивчимо й підготуємося.

Читайте також: Луганці чекають на підсилення. Динамо віддасть чемпіона світу в Зорю?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також