Українцям до уваги. Австрія на фініші вириває перемогу у непростої Північної Македонії

Суперники збірної України по групі С на Євро-2020 Австрія та Північна Македонія в Бухаресті зіграли свій матч

Австрійці на правах фаворита активніше розпочали гру і на 18 хвилині заслужено забили першими у зустрічі. Забітцер навісив на дальню стійку воріт македонців, а Лайнер в один дотик злету поцілив точно у дальній кут повз Дімітрієвскі – 1:0!

Гол заспокоїв номінальних господарів, які на 32 хвилині “привезли” м’яч самі собі. Гінтеррегер відбив у Забітцера, м’яч відскочив до голкіпера збірної Австрії Бахманна, який в останній момент випередив форварда гостей Трайковскі, але потім випустив м’яч на ногу Пандеву. Легендарний форвард не схибив і відправив м’яч у сітку порожніх воріт австрійців – 1:1.

У другому таймі на полі у збірної Австрії замість ексдинамівця Драговича з’явився Лінгарт. Захисник Црвени Звезди отримав удар ліктем під око від Трайковскі, тому, можлив, заміна була пов’язана з травмою.

Трохи відбілив свою репутацію після помилки в першому таймі Бахманн на 63 хвилині. Воротар австрійців заблокував удар Ніколова, який увірвався за спини захисникам господарів і намагався вивести свою команду вперед у рахунку.

Збірна Австрії гостро відповіла за дві хвилини, коли свою команду врятував Дімітрієвскі. Голкіпер Північної Македонії відбив м’яч після удару головою від Грегорича – нападник цілив у дальній кут воріт суперника.

Сумував Грегорич до 78 хвилини, а потім забив

Нападник Аусбурга відгукнувся на подачу Алаби і, скориставшись помилкою на виході Дімітрієвскі, переправив м’яч у сітку воріт Північної Македонії – 2:1.

Photo by Daniel Mihailescu – Pool/Getty Images

Добив македонців експартнер Андрія Ярмоленка по Вест Гему Марко Арнаутович на 90 хвилині. Півзахисник австрійців після помилки захисників гостей вийшов віч-на-віч із Дімітрієвскі, обіграв воротаря Райо Вальєкано і відправив м’яч у сітку порожніх воріт суперника – 3:1!

Лаймер міг довести рахунок до розгромного, але півзахиник Лейпцига свою дуель Дімітрієвскі програв.

Австрія у складному матчі перемагає Північну Македонію і здобуває свою першу перемогу на фінальній стадії Євро!