Скандал у матчі команди Малиновського: Постраждав гравець Фіорентини

Матч 4-го туру Серії А між Аталантою і Фіорентиною запам’ятався не тільки дуже неочікуваною розв’язкою, а й гучним скандалом.

Поєдинок завершився бойовою нічиєю 2:2, найкращим у складі Аталанти був українець Руслан Малиновський. Матч проходив на стадіоні Енніо Тардіні в Пармі (домашній стадіон Аталанти у Бергамо реконструюють).

Під кінець першого тайму рефері неочікувано зупинив матч. Перед цим трансляційні камери вихопили епізод, під час якого бразильський півзахисник Фіорентини Далберт щось показав у бік трибун. Як виявилося пізніше, з трибун лунали расистські вигукування на адресу футболіста Фіорентини. Далберт підійшов до четвертого арбітра та висловив своє незадоволення, після чого диктор виголосив по стадіону попередження на адресу вболівальників. За декілька хвилин гру було поновлено.

Президент ФІФА Джанні Інфантіно вже прокоментував цей скандал та порадив активніше боротися з расизмом на стадіонах:

В Італії ситуація не покращується і це дуже серйозно. Треба знаходити винуватців і викидати їх зі стадіонів. Треба боротися з расистами до тих пір, поки вони не зупиняться.

Вболівальники італійських клубів вже не вперше у цьому сезоні вигукують расистські образи. Нещодавно, расизм на собі відчув півзахисник Мілана Франк Кессі. Також, були неприємні історії з Каліду Кулібалі та Ромелу Лукаку.