Скандал в АПЛ? Арсенал забив Ман Юнайтед сумнівний м'яч, але Роналду знайшов відповідь. ВІДЕО

Центральний матч 18 туру АПЛ зіграли в Манчестері, де червоні дияволи приймали команду Артети.

Зустріч Юнайтед із лондонським Арсеналом розпочалася зі скандалу. На 13 хвилині Сміт-Роу відправив м'яч у сітку порожніх воріт господарів. Арбітр зустрічі Мартін Аткінсон дав свисток після того, як м'яч перетнув лінію воріт, показавши, що потрібна допомога голкіперу манчестерців Давіду Де Хеа. Поки лікарі чаклували над іспанцем, арбітр звернувся за допомогою до ВАР і зарахував гол гостей. З'ясувалося, що на ногу Де Хеа наступив свій же гравець – Фред. Сміт-Роу пробивав за декілька секунд, коли Магвайр вибив у боротьбу, а Ель-Нені скинув під удар партнеру по команді. Питання до Аткінсона, чому він не зреагував на ушкодження голкіпера швидше?! Чому не дав свисток до удару гравця лондонців? І чи мали підопічні Артети подумати про фейр-плей і зупинитися без сигналу рефері... 0:1!

Ман Юнайтед відповів чистим м'ячем на 44 хвилині. Фред отримав передачу у штрафному майданчику суперника і скинув під удар в один дотик Фернандешу – 1:1.

Після перерви команди дуже швидко обмінялися забитими м'ячами, але тепер у зворотньому порядку.

Роналду після передачі від Рашфорда забив свій 800-тий м'яч у кар'єрі, але Едегор за дві хвилини у схожому стилі рахунок зрівняв – 2:2 на 54 хвилині.

Рівність у рахунку трималася до 70 хвилини, а потім у гру знову втрутився ВАР. Едегор зачепив Фреда у штрафному майданчику. Аткінсон, скориставшись технологіями і підказкою від колеги, призначив одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Роналду – 3:2!

Роналду оформив дубль у матчі з АрсеналомPhoto by Getty Images

Арсенал спробував врятувати матч, але більше забити супернику оборона Манчестер Юнайтед цього вечора не дозволила.