Скандалище в УПЛ. Коли тренер працює незаконно

У програмі ПРОФУТБОЛ докладно розповіли про деталі скандального переходу екстренера команди Гірник-Спорт у клуб Прем’єр-Ліги ФК Львів. Дивіться відео, а ми спробуємо роз’яснити деякі деталі.

Ця ситуація насправді потребує вашої уваги! Бо львівський клуб і Прем’єр-Ліга в цій історії показали повне нехтування контрактними зобов’язаннями і створили повнісіньке беззаконня.

Коротко текстом: невеличка передісторія. Гірник-Спорт Мазяра зіграв дуже підозрілий матч (принаймні, на думку президента клубу Петра Каплуна) з Агробізнесом. Програв 0:4…

Після цього Мазяр поштою подав заяву про відставку і навіть не повернувся з командою на базу. На сайті клубу Гірник-Спорт з’явилася новина, що тренер залишає команду за станом здоров’я. І миттєво вже ФК Львів відрапортував про те, молодий, амбітний і харизматичний тренер Володимир Мазяр очолив цей клуб Прем’єр-Ліги.

Скріншот з програми ПРОФУТБОЛ

Сам тренер, що вже керував свою новою командою у черговому турі чемпіонату, наполягає, що новина на сайті Гірник-Спорта свідчить про те, що його звільнення відбулося:

У мене є пряме спілкування з Комітетом Етики, і, повірте, з цим проблем нема! 9 числа я вже був звільнений. Зі мною попрощався офіційний сайт команди. Вважаю, в цій ситуації робимо з мухи слона

Та хіба належне виконання трудових зобов’язань і контрактів – це “з мухи слона?”. Юристи Гірник-Спорта цілком логічно кажуть, що заява на сайті не чинна і не є юридичним документом. Натомість, чинним залишається контракт Мазяра з клубом.

У Гірник-Спорта контракт Мазяра на руках: до кінця 2020-го року. Його ніхто не розривав.

Чому вони вимагають саме 400-500 тисяч гривень компенсації? Тому що це приблизна сума зарплати Мазяра на залишок контракту – за рік і 4 місяці.

Як ФК Львів мав би заявити нового тренера? Надіслати копію його контракту в УПЛ. І вже Прем’єр-Ліга має перевірити, чи нема якихось зобов’язань у Мазяра щодо свого попереднього місця роботи. Для цього УПЛ має відправити запит в ПФЛ. І тоді вже ПФЛ мала б звернутися в клуб Гірник-Спорт і побачила би, що контракт Мазяра з цим клубом Першої Ліги чинний.

За нашими даними, УПЛ ніяких запитів не надсилала. Схоже, там всі зайняті просуванням єдиного пулу.

Читайте також про те, як люблять футбол в Аргентині. УПЛ і не снилося – космічний перформанс.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також