Скасований гол і асист! Мудрик відзначився першою результативною дією за Челсі. ВІДЕО

Челсі у 27-му турі АПЛ на виїзді грав із Лестером. У стартому складі лондонців з’явився Михайло Мудрик, який попередні два матчі не виходив на футбольне поле.

Поєдинок розпочався досить вдало для гостей, вони повели у рахунку уже на 11-й хвилині. Чілвелл майже на куті штрафного майданчика чудово зловив м’яч на ногу після подачі від Кулібалі і злету вколотив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Усередині тайму команди обміняли дуже небезпечними нагодами. Спочатку Фелікс вийшов віч-на-віч із голкіпером, але влучив у стійку. А лисиці відповіли дальнім ударом Дьюсбері-Холла у поперечку.

На 34-й хвилині Мудрик допоміг створити гол для своєї команди. Українець отримав передачу в центрі поля, пройшов далі, відпасував на фланг на Лофтус-Чіка, той у дотик прострілив до воротарського майданчика на Фелікса, який і переправив м’яч у сітку. Але взяття воріт скасував VAR, оскільки португальський гравець перебував у положенні поза грою.

А згодом Фелікс ще й привіз гол у власні ворота. Футболіст пішов у обіграш біля власного штрафного майданчика, втратив м’яч і Петсон Дака дальнім ударом вколотив м’яч у кут воріт Кепи – 1:1.

Утім на перерву гравці Челсі пішли з перевагою у рахунку. У компенсований до першого тайму час забив Гаверц. Енцо Фернандес розкішно закинув за спини захисникам на німця і той у дотик перекинув голкіпера – 1:2.

На старті другої половини зустрічі гравці Челсі створили непогану нагоду. Після подачі з кутового Фофана пробив головою під поперечку, але Ворд парирував. Так само голкіпер Лестера врятував свою команду і після удару Гаверца у протихід.

Могли забивати і футболіста Лестера. Суттар з меж воротарської зони намагався переправити м’яч у сітку, але на лінії врятував Галлагер, який підстрахував свого голкіпера.

На 75-й хвилині на декілька секунд змусив порадіти усіх фанів Челсі Михайло Мудрик. Енцо Фернанде вивів українця віч-на-віч із Вордом і вінгер відправив м’яч у кут воріт. Проте щастя тривало недовго, адже VAR скасував взяття воріт через офсайд у ексгравця Шахтаря.

Проте вже за декілька хвилин Мудрик відзначився асистом. Гаверц виконав подачу до штрафного майданчика на українця, той головою скинув на Ковачича і хорват в дотик вколотив м’яч у сітку воріт – 1:3.

На 82-й хвилині Михайло Мудрик покинув поле. Замість нього вийшов Чуквуемека. На момент заміни він мав 6,9 від аналітичного порталу WhoScored.

Лестер – Челсі асист МудрикаСкріншот із сайту WhoScored

Наприкінці зустрічі Лестер ще й залишився у меншості: другу жовту отримав захисник лисиць Ваут Фас. Тож, Михайло Мудрик відзначається першою результативною дією за Челсі, а лондонці перемагають із рахунком 3:1.