Сором, а не позиція. Міністр спорту шокував заявою стосовно виклику гравців із Росії

До міністра є багато запитань

Міністр спорту України Вадим Гутцайт в інтерв’ю Громадському ТБ розповів про своє ставлення до теми виклику українських гравців із Росії до збірної України.

Петраков сказав, що не можна в збірну України викликати гравців, які грають в чемпіонаті Росії. Зокрема, через війну, багато загиблих. Чи підтримуєте таку позицію?

Складно відповісти на таке запитання. Якщо наш гравець – реально сильний футболіст, потім представлятиме Україну на Чемпіонаті світу або Європи, заб’є один із найважливіших для нас м’ячів, і згодом український прапор буде підніматися у світі чи Європі…

Знаєте, складне запитання. Але потрібно дивитися, якщо це реально футболіст, він допоможе команді пройти далі, щоб Україна була на подіумі, напевно… Нам потрібно, щоб Україна була на подіумі.

Незважаючи на те, що цей футболіст заробляє гроші в Росії, платить податки в Росії, зокрема, на їхню армію…

Це складне запитання. Я вам вдячний за таке складне запитання, над яким потрібно реально думати. Тут одразу не відповіси. Складно відповісти.

Я взагалі дивлюся на те, розумію, що є контракт, гроші. Але для мене більше Батьківщина в серці, це потрібно розуміти. Не завжди гроші стоять на першому місці для нас.

“Невизначений” міністр – шанс для годувальника. Photo by Epsilon/Getty Images

Нещодавно виконувач обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков однозначно заявив, що заробітчан із країни-агресора в головній команді країни не буде.

Читайте також: Обійшли Францію. Шалений гол Мудрика виводить Україну на перше місце

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також