Сором і ганьба© Чаві заявив, що Барса незаслужено програла Реалу в Ель Класико

Головний тренер Барселони Чаві був не дуже задоволений результатом Ель Класико, в якому Реал переміг 2:1.

Наставник каталонців заявив, що їхня поразка була незаслуженою, бо вони домінували більшість ігрового часу і мали більше моментів. Однак, мадридці забили двічі, хоч за словами Чаві, у них було лише дві з половиною нагоди.

Чаві БарселонаФото: Getty images

На мою думку, ми домінували протягом 60 хвилин, але це футбол. Реал, маючи три або навіть два з половиною шанси, забиває тобі два м'ячі. Нам не вистачило ефективності. Якщо чесно, я думаю, що якщо хтось і мав виграти цей матч, то це Барса. Функції Гаві в обороні полягали в тому, щоб відбирати м'ячі, бути агресивним. Ми контролювали гру, але один удар з-за меж штрафної зони, а другий після відскоку і рахунок 1:2. Вважаю, що наша команда провела гарну гру. Було відчуття, що Реал задоволений нічийним результатом. Вони домінували лише протягом 25 хвилин і змусили нас страждати. Це питання ефективності, тому що ми грали дуже добре. Результат – сором і ганьба, але ми зробили крок уперед. Ми програли не через арбітра. Ми програли, тому що були неефективними. Ми зазнали незаслуженої поразки, – цитує Чаві Marca.