Драматичний фінал у Ель Класико. Беллінгем витягує Реал у матчі з Барселоною. ВІДЕО

Ель Класико в 11-му турі Ла Ліги – Барселона на Естадіо Олімпіко приймала Реал.

Уже на 6-й хвилині каталонці повели у рахунку! Гюндоган обігрався у стіночку з Ферраном Торресом, але м'яч рикошетом від одного із гравців Реала полетів у штрафний майданчик. Алаба намагався вибити у підкаті, однак зробив це невдало, м'яч перехопив Гюндоган, який у дотик пробив поміж ніг Аррісабалазі – 1:0.

На 16-й хвилині господарі ледь не подвоїли перевагу. Гаві обікрав Крооса, м'яч відлетів до Ферміна, який з меж штрафної зони пробив у стійку!

Мадридці протягом першого тайму намагалися створити щось біля воріт Тер Стегена і навіть декілька разів досить небезпечно пробивали, але за стартові 45 хвилин у вершкових нуль ударів у площину.

По перерві знову близькими до гола були гравці Барселона. Мартінес пробивав головою у дальній кут, але знову Реал врятувала стійка.

Згодом, чудову нагоду мав Канселу. Португалець увірвався до штрафного майданчика Реала, на замасі прибав Камавінгу, але з близької відстані пробив дуже невдало.

На 68-й хвилині Реал зрівняв рахунок. Беллінгем наважився на дальній удар і не прогадав. М'яч після пострілу англійця залетів у верхній кут воріт Тер Стегена – 1:1.

А вже у компенсований час Реал вирвав перемогу. Карвахаль виконав подачу з лівого флангу, у штрафному майданчику м'яч підправив Модрича прямо на Беллінгема, який з декількох метрів переграв Тер Стегена – 1:2.

Після цієї перемоги Реал виходить на першу сходинку у Ла Лізі і набирає 28 очок.