Став одним із найкращих! Лунін насейвив за Реал у матчі Ла Ліги. ВІДЕО

У другому турі Ла Ліги Реал завітав у гості до Альмерії.

Ворота мадридців у цьому матчі знову захищав Андрій Лунін, попри нещодавній трансфер голкіпера Челсі Кепи Аррісабалаги. Однак, вже на третій хвилині український голкіпер пропустив. Господарі розігнали швидку контратаку, Робертоне навісив до штрафного майданчика на Аррібаса, який залишився абсолютно сам, і вихованець Реала з близької відстані сильним ударом головою прошив Луніна – 1:0.

Вершкові відігралися ближче до середини першого тайму. На 19-й хвилині Беллінгем після серії рикошетів отримав м’яч на лінії воротарської зони і спокійно пробив під стійку – 1:1.

На 34-й хвилині Лунін здійснив ефектний сейв. Іддрісу Баба завдав потужного дальнього удару, але український голкіпер у стрибку потягнув. Ще за декілька хвилин Рамазані пробив головою з меж штрафного майданчика, але воротар Реала впевнено забрав м’яч до рук.

На 41-й хвилині Лунін знову врятував Реал. Він дістав м’яч з кута воріт після потужного пострілу майже з лінії штрафного майданчика. Згодом українець самовіддано стрибнув у ноги суперника і вибив м’яч.

А наприкінці першого тайму, вже у доданий час, мадридці забили. Але це взяття воріт арбітр скасував після перегляду VAR через фол у атаці (Карвахаль наступив на ногу Акіеме).

Та по перерві Реал таки вийшов вперед. На 60-й хвилині Беллінгем після розкішної передачі від Крооса головою переправив м’яч у ворота Альмерії (грубої помилки припустився голкіпер, який дуже невдало зіграв на виході) – 1:2.

На 73-й хвилині підопічні Анчелотті знову забили. Мадридці розіграли чудову комбінацію, Вальверде прорвався по правому флангу, віддав на Беллінгема, той в дотик відпасував на Вінісіуса і бразилець другим дотиком технічно пробив у верхній кут воріт – 1:3.

На 85-й хвилині Альмерія створила один із небагатьох моментів біля воріт Луніна в другому таймі – Коне з розвороту пробив у ближній кут, але українець впевнено парирував удар.

У підсумку Реал переміг з рахунком 3:1. Протягом матчу Лунін здійснив 7 сейвів і, як наслідок, став одним із найкращих гравців Королівського клубу в цій зустрічі. Статистичний портал WhoScored поставив українцю високі 7,7 бала.