Сум і щастя. Неймар на ношах покинув поле, а ПСЖ вирвав перемогу у Фонсеки. ВІДЕО

У поєдинку 24-го туру Ліги 1 ПСЖ – Лілль розігрався справжній трилер.

Уже на 17-й хвилині зустрічі парижани вели у рахунку 2:0 після голів Мбаппе та Неймара. Ще у першому таймі гості відквитали один м'яч і на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь господарів.

А вже у другій половині матчу сталися ключові події. На старті тайму лікарі винесли Неймара на ношах. Бразилець у боротьбі дуже невдало приземлився на праву ногу.

Неймар ПСЖ травма винесли на ношахPhoto by Xavier Laine/Getty Images

Після цього неприємного інциденту ПСЖ ще й двічі пропустив. Спочатку Девід реалізував пенальті, а згодом Бамба прорвався до штрафного майданчика суперника і вколотив м'яч у сітку воріт.

Парижани програвали 2:3 аж до 87-ї хвилини. Саме тоді Мбаппе реалізував передачу Берната у гол. А вже у додатковий час Мессі вирвав перемогу для ПСЖ. Аргентинець чудово пробив зі штрафного і м'яч від стійки залетів у сітку воріт – 4:3.