Суперкубок УЄФА. Реал не залишив шансів Айнтрахту. ВІДЕО

Реал з Айнтрахтом розпочали матч за Суперкубок УЄФА у неквапливому темпі.

Поки уболівальники раділи поверненню після літньої відпустки футболу ТОП-рівня, перший небезпечний момент створили переможці Ліги Європи. На 14 хвилині Борре передачею розрізав захист мадридців і вивів віч-на-віч з Куртуа Камаду. Японець вирішив зі зручної позиції одразу пробити, а не зближуватися з голкіпером. І прогадав – бельгієць ногою відбив м'яч.

Реал відповів швидко і ще небезпечніше. Класну атаку номінальних господарів завершував Вінісіус Жуніор. М'яч після удару бразильця летів у дальній кут воріт Траппа, який вже не міг врятувати свою команду, але на підмогу своєму партнерові прийшов Тута. Захисник майже з лінії воріт вибив м'яча.

Після сплеску активності гра знову перейшла у спокійне русло. Так тривало аж до 37 хвилин. Бензема відпасував на Вінісіуса, а той після фірмового прориву флангом змістився трішки в центр і пробив у дальній кут. Трапп врятував свою команду, перевівши м'яч на кутовий.

Підопічні Анчелотті своїх опонентів дотиснули в цій же атаці. Бензема після подачі з кутового виграв боротьбу у двох суперників і скинув на Каземіро. Останній, продавивши суперника, віддав далі на Алабу, відігравши одним рухом і голкіпера Айнтрахта. Ексгравець Баварії з декількох метрів поцілив у порожні ворота гостей – 1:0!

Гол додав мадридцям ентузіазму і ще до перерви вони могли забити другий м'яч. Знову німецький колектив не встиг за швидкою атакою господарів, яку ударом із меж штрафного майданчика завершив Бензема. М'яч пройшо поруч зі стійкою воріт Траппа.

У другому таймі домінування Реала продовжилося.

Мадридці дуже швидко показали гостям, що на одному забитому м'ячі вони зупинятися не збираються. Траппу довелося рятувати свою команду після удару Вінісіуса (з рикошетом від Бензема).

Міг відзначитися голом Каземіро. Опорник іспанського клубу цілив у дельній верхній кут воріт Айнтрахта, але не влучив – поперечка врятувала німецький колектив.

Свого Реал досяг на 65 хвилині завдяки суперзв'язці. Вінісіус Жуніор з флангу відпасував на Бензема, а Трапп неочікувано не впорався з відносно простим ударом француза – 2:0!

Відповісти бодай одним голом Айнтрахт не зумів. Реал Андрія Луніна розпочинає сезон з перемоги в битві за Суперкубок УЄФА.