Така думка. Генеральний директор Шахтаря: Ракицький – людина з великим серцем

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін в інтерв'ю Tribuna.com розповів про повернення Ярослава Ракицького та своє ставлення до цього футболіста:

Не можу не запитати про Ракицького та його повернення до «Шахтаря», яке багатьох обурило. Навіть у вас під постом у фейсбуці, в якому ви повідомили про підписання Ярослава, достатньо негативних коментарів. Як ви до цього ставитесь?

 Ви знаєте, під усіма моїми постами є негативні коментарі, навіть коли я вітаю вболівальників із Новим роком.

Після початку війни 24 лютого 2022 року (Перепрошуємо. Коли розпочалася російсько-українська війна? – прим.ред. FootballHub) він залишив Зеніт та приєднався до Шахтаря на товариських матчах, де ми збирали гроші на армію та для біженців. При цьому він мав достатньо пропозицій від турецьких та іспанських клубів. І навіть сьогодні йому пропонують зарплату значно більшу, але він залишається з нами. Ракицький – це людина з великим серцем.

Але ж претензія у суспільства в іншому, наскільки я розумію. Шахтар підписав Ракицького, який після 2014 року грав у Росії, при цьому ні клуб, ні сам Ярослав не комунікують цей крок. Начебто не треба порозумітися з уболівальниками.

– Обіцяю найближчим часом прокомунікувати. Щоб він вийшов і сказав усе, що думає щодо цієї ситуації. Тут питань не буде, організуємо.

Ярослав готовий до цього?

– Так. Я вам чесно скажу – не до цього було. Трансферне вікно тільки зачинилося днями, ми займалися цими всіма питаннями: кого купувати, кого продавати, кого в оренду. Дуже багато питань було.

Нагадаємо, Ярослав Ракицький є вихованцем Шахтаря, але взимку 2019 року футболіст перейшов за 10 мільйонів євро до російського Зеніта, де українець виступав три роки.

Читайте також: Неймовірна розв'язка. Марсель дивом втратив перемогу після заміни Малиновського. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також