Таланти розривають. Динамо завдяки голам Ваната і Царенка перемагає Минай. ВІДЕО

Після перемоги у Львові Динамо вдома приймало Минай.

Підопічні Мірчі Луческу з перших хвилин пішли в атаку. Небезпечний простріл Шепелєва на Ваната став сигналом перед по-справжньому гольовим моментом. Подачу з кутового Дубінчака і скидання від Попова Джастін Лонвейк завершив потужним ударом по поротах  Бандури – гостей врятувала поперечина.

Після гола у Львові намагався не збавляти обертів Ванат. Форвард киян класно пробивав у дальній кут воріт Бандури – сейв голкіпера закарпатців.

Свого динамівці все ж досягли на 35 хвилині. Затяжна атака господарів завершилася незграбним ударом Лонвейка, після якого м'яч відлетів на Царенка. Півзахисник киян з близької відстані ударом в один дотик переправив м'яч у сітку воріт Миная – 1:0.

Після перерви картина гри не змінилася.

Команда Мірчі Луческу не збавяла темп і знову забила на 62 хвилині. Шепелєв пасом із глибини запустив у прорив Ваната, форвард виграв боротьбу в Булези і пробив точно у дальній кут воріт Бандури – 2:0!

Міг Минай відіграти один м'яч зусиллями Воробчака і Вишневського. Перший пробивав після помилки Дячука і перехоплення від Гончара – Попов заблокував удар. А от постріл Вишневського злету Нещерет потягнув.

Динамо довело матч до логічної переги. Команда Луческу знову на коні.