Таланти знову розривають. Класний матч молоді київського Динамо. ВІДЕО

Команда київського Динамо U-19 завершила перше коло домашнім матчем із харківським Металістом. Гра подарувала кілька цікавих моментів. Перший м'яч у зустрічі якнайкраще характеризує молодіжний футбол і гру воротарів під тиском. На 18-тій хвилині кричущою помилкою кіпера гостей скористався Царенко.

До перерви рахунок подвоїв Яцик, а у другому таймі паненкою відзначився Малиш. Закріпив тотальну перевагу Динамо Діалло. На 70-тій хвилині та у доданий час сенегалець реалізував два свої виходи на ворота Металіста, і обидва - схожими обвідними ударами. В одному моменті кияни, як-то кажуть, могли і самі пропустити двічі, якби не неймовірний фарт. Але у підсумку - 5:0.

Це п'ята поспіль перемога юнаків Динамо, які вийшли на першу сходинку турнірної таблиці (15 матчів, 36 очок). Утім, у Руха дві гри у запасі (13 ігор, 35 очок), а у Шахтаря взагалі п'ять (10 поєдинків, 23 очки).