Технічний чи дерев’яний. Юрій Вакулко

Про ситуацію з Раванеллі:

Я приїхав із Партизана, в якому вже пройшов 3 збори, а в Арсеналі вони тільки закінчилися (був перший-другий тур УПЛ). Якби я погано себе почував, чи був би не в формі, я б сказав. Погано – значить погано, добре – значить добре. Я приїхав і реально був у формі, добре себе почував, нормально тренувався. А у нього щодня були якісь відмовки: “То я не стараюся, то я півроку не граю, то я – ще щось”. Звичайно, що він мене бачив – я був тиждень у команді, але в плані футболу він мені нічого не казав. Потім було двостороння гра і я жорстко зіграв проти “нашого бразильця” у підкаті – це завело Раванеллі. Він почав кричати: “Не хочу бачити тебе в команді”, а потім вигнав мене. Ми то розуміємо, що це були не футбольні справи, і в нього був конфлікт з нашим президентом. Ні для кого не секрет, що я, Ден (Баланюк) і ще один хлопець, ми давно з ним працюємо. Президент (Івіца Пірич) – нам не агент, він – більше, як друг, який нам допомагає. І от Раванеллі прибирає мене і ще 5 гравців. Якби ж лише одного, то можна було б сказати про якісь футбольні причини, а так він прибрав нас шістьох у дубль, і ми два місяці тут тренувалися. Ще мене заявили – було написано на сайті. Ну, думаю, якщо вже на сайті написали, то буду грати. А Раванеллі в інтерв’ю каже, що “не знає Вакулка”.

 Про Партизан:

Там важка ситуація. У Сербії не так, як у нас, коли приїжджає іноземець і як би він не грав, то все одно будуть йому давати шанс, бо його покликали. У Сербії – навпаки. Там більше на акцент на своїх. Хоча ставлення нормальне, допомагають.

У Партизані всі тренуютсья разом – 40 чоловік. Важко проявити себе, коли немає другої команди. Спочатку я набирав форму, а потім, потрапивши в заявку, так і не отримав шанс. Пробився із 40 у 18, а дали зіграти лише 2 рази. Один раз вийшов на заміну і відіграв в принципі нормально, а другий раз зіграв на єдиному у Сербії штучному полі, яке розташоване на супермаркеті.

Якщо туди повертатися, то треба бути більш підготовленим. Я вже знаю, що мене там чекає, і якщо я туди повернуся, то буду готовий. Із задоволенням би повернувся, бо там щороку – єврокубки, команда з історією, хороший клуб.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також