Тепер радіє Ліверпуль. Ман Сіті і Арсенал видали супернапружений матч. ВІДЕО

Центральний матч 30-го туру АПЛ – Манчестер Сіті вдома приймав Арсенал.

Перед цим поєдинком команди займали друге та третє місце в чемпіонаті Англії – каноніри мали 64 пункти, а містяни 63. Вище них був тільки Ліверпуль (з 67-ма балами), який свою зустріч 30-го туру з Брайтоном виграв 2:1.

Олександр Зінченко, який нещодавно разом із збірною України виборов путівку на Євро-2024, цей матч провів на лаві для запасних.

Протягом зустрічі обидві команди мали обмаль моментів, оскільки грали обережно, розуміючи усю важливість поєдинку.

На 15-й хвилині найкращу нагоду усього першого тайму змарнував Аке. Захисник пробивав головою з декількох метрів, але Рая парирував і забрав м'яч до рук.

Каноніри на момент Ман Сіті відповіли небезпечним ударом Жезуса із меж штрафного майданчика, але м'яч пройшов повз стійку.

Уже на старті другого тайму бразильський нападник міг виводити Арсенал уперед. Сака прострілював на дальню стійку і Жезусу забракло дещиці, щоби дістатися до м'яча і переправити його у сітку.

Ще один момент гравці Арсенала мали вже під завісу матчу. На 86-й хвилині підопічні Мікеля Артети розігнали швидку атаку, Троссар увійшов до штрафного майданчика і пробив під поперечку – Ортега парирував.

До фінального свистка жодна з команд так і не спромоглася забити – 0:0. Після цієї зустрічі перша трійка в АПЛ виглядає так: 1. Ліверпуль – 67 очок, 2. Арсенал – 65 балів, 3. Манчестер Сіті – 64 пункти.

Нагадаємо, у попередньому турі Ман Сіті зіграв унічию (1:1) з Ліверпулем.