Тотальне знищення. Челсі стирає Реал з поля і виходить у фінал Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Тухель розбив Зідана!

Нічия 1:1 в Мадриді дала Челсі можливість зіграти у лондонському поєдинку від результату. Підопічні Тухеля зробили акцент на жорсткому відборі, який дуже швидко відчув на собі кришталевий Еден Азар.

В атакувальній грі господарі зробили акцент на швидких контратаках і це спрацювало! На 28 хвилині Рамос програв боротьбу Вернеру, Канте вивів Гаверца віч-на-віч із Куртуа, а німець наважився перекинути голкіпера Реала. М’яч після удару атакувального гравця Челсі влучив у поперечку, але на добиванні першим опинився Вернер – 1:0!

Гол Вернера розділив між собою два небезпечні моменти гостей. В обох випадках пробивав Бензема і в обох ситуаціях неймовірну реакцію продемонстрував Едуар Менді. Спочатку сенегалець потягнув удар нападника мадридців з лівого кута. А на 36 хвилині голкіпер Челсі відбив м’яч на кутовий, коли француз головою пробивав під поперечку воріт господарів.

Другий тайм розпочався під диктовку Челсі

Лондонці могли довести рахунок до розгромного вже до 60 хвилини, але підвела реалізація. Кай Гаверц поцілив у поперечку, відгукнувшись на подачу з флангу.

Марнотратсво господарів підтримав Маунт, який після пасу п’ятою від Вернера вийшов віч-на-віч із Куртуа і пробив вище!

Довершив спурт ударної незграбності все той же Гаверц. Атакувальний гравець лондонців не зміг переграти Куртуа з близької відстані. Бельгійський голкіпер ногою відбив удар суперника, який міг відпасувати Вернеру вже на порожні ворота, але вирішив пробити.

На 65 хвилині допоміг Куртуа Вальверде. Півзахисник гостей заблокував удар Канте, який вирвався на побачення з голкіпером Реала, але трішки затягнув з ударом.

Свій заслужений другий м’яч у матчі Челсі все ж забив! Канте обікрав Начо, відпасував у штрафний майданчик Реала на Пулішича, а той прострілив точно на Маунта, якому треба було влучити вже у порожні ворота гостей – 2:0!

Реал Зінедіна Зідана без шансів поступається у Лондоні. У Стамбулі Челсі зустрінеться зі іншим англійським фіналістом цієї Ліги чемпіонів – Манчестер Сіті!