Тотальний нефарт. Евертон з Миколенком поступився Брентфорду у божевільному матчі. ВІДЕО

У 37-му турі АПЛ Евертон приймав на власному полі Брентфорд. Віталій Миколенко, вже традиційно, вийшов у старті ірисок.

Евертон доволі швидко повів у рахунку завдяки курйозному голу. Гордон навісив з правого флангу, Рішарлісон та Калвер-Льюїн намагалися пробити, але навіть повтор не дав відповіді, від кого саме м'яч влетів у ворота. Гол записали на англійця.

За декілька хвилин команду Лампарда підвів Брентвейт, який примудрився заробити червону картку у простій ситуації.

Нещастя Евертона продовжилося на 37-й хвилині. Коулмен головою зрізав м'яч у ворота після удару Вісса.

Але господарі поля таки змогли піти на перерву, переважаючи у рахунку. Рішарлісон заробив пенальті і сам його реалізував — 2:1 після першого тайму.

Наприкінці матчу Евертон залишився вдев'ятьох. Рондон вийшов на заміну, відіграв 4 хвилини, влетів прямою ногою у суперника і пішов завчасно відпочивати.

2:3 — поразка Евертона. Команда Лампарда досі під загрозою вильоту до Чемпіоншипу.

Віталій Миколенко відіграв непоганий поєдинок, що також засвідчують оцінки від аналітичних порталів SofaScore та WhoScored — 6.7 та 6.4. Це найкращі бали серед захисників Евертона.