Треба більше порозуміння. Дебют Луніна не обійшовся без фейлу

Лунін щойно приєднався до Ов’єдо, а вже наступного дня грав за них свій перший матч.

Випробування лідером

У 23 турі Сегунди один із лідерів чемпіонату Альмерія (йде на 2 місці) приймала у себе вдома Реал Ов’єдо. Саме йому має допомогти український новачок – Андрій Лунін – у боротьбі за виживання. Український голкіпер одразу потрапив до старту нової команди.

Фото з соцмереж Реал Ов’єдо

У першій половині зустрічі господарі (Альмерія) повністю контролювали перебіг подій на полі, хоча і не часто створювали щось конструктивне біля воріт українця.

Вже на 12 хвилині матчу Луніну довелося вперше вступити в гру. Після прострілу з флангу захисник Ов’єдо Ернандес зрізав м’яч у бік власних воріт – голкіпер збірної України не ловив ґав і перевів його на кутовий.

Нагода до перерви

Та все ж саме гості мали першу класну нагоду відкрити рахунок в матчі. Півзахисник Ов’єдо Санчес зробив довгу передачу на партнера по команді Барсенаса, голкіпер Альмерії вибіг за межі штрафного майданчика і зіграв головою на випередження. М’яч після його удару відлетів до нападника Ов’єдо Орутуньйо, але той не зміг влучити у порожні ворота з 30 метрів.

Пенальті

Друга половина зустрічі почалася з тиску Альмерії, який, на жаль, приніс свої результати.

На 61-ій хвилині матчу арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота Ов’єдо після фолу у штрафному майданчику. Лунін мав можливість стати героєм у цьому моменті, але свою дуель програв. Українець не вгадав кут, в який пробив нападник Альмерії Нуньєс – 1:0.

Ов’єдо кинулося відіграватися і мало можливість зрівняти рахунок на 72 другій хвилині матчу. Луісмі пробивав головою після подачі зі штрафного – поперечка врятувала Альмерію.

Проте вже за хвилину господарі відповіли другим голом. Лунін прикро не порозумівся з партнером по команді Аррібасом. Обидва понадіялися на іншого у вибиванні м’яча – захисник залишив для голкіпера, але українець зупинився і не встиг розрядити ситуацію. Цим скористився Нуньєс, який перехопив м’яч і відправив його у порожні ворота – 2:0.

Ов’єдо поступилося, Лунін припустився помилки у дебютному матчі. Але наступні поєдинки однозначно стануть кращими для українця, адже з’явиться хоч якась зіграність із новими партнерами.