Третя нічия поспіль. Миколенко з Евертоном здобуває очки на виїзді. ВІДЕО

Команда українця знову не змогла втримати перемогу.

У 5-му турі АПЛ Евертон на виїзді грав із Лідсом, який не так давно розбив Челсі з рахунком 3:0. Уже звично для себе Френк Лампард довірив місце у старті Віталію Миколенку.

Моментів у зустрічі не було до 17-ї хвилини. І перша ж нагода завершилася голом Евертона. Гордон, Макніл та Івобі утрьох на лівому фланзі чудово розіграли комбінацію, яка завершилася класним розрізним пасом Івобі до штрафного майданчика на Гордона. Той обробив передачу і другим дотиком пробив поміж ніг голкіперу – 0:1.

Після цього у першому таймі не було жодного небезпечного моменту. Більше того, гол Гордона став єдиним ударом у площину воріт на обидві команди.

По перерві господарі одразу кинулися вперед і ледь не відігралися. Ааронсон потужно пробивав з меж штрафного майданчика у кут воріт, але Пікфорд у стрибку парирував цей постріл.

А на 55-й хвилині Лідс таки забив. Сіністерра прийняв м’яч поблизу штрафного майданчика Евертона, прибрав Миколенка і з лівої пробив у кут воріт – Пікфорд не бачив момент удару, тому нічим не міг зарадити – 1:1.

На 74-й хвилині супернагоду змарнува Гелхардт. 20-річний нападник скористався помилкою Тарковського, отримав м’яч у штрафній зоні і з близької відстані завдав удару, але Пікфорд вчасно вийшов з воріт, звузив кут обстрілу і відбив.

На 84-й хвилині іриски могли виходити вперед. Гордон вивів віч-на-віч з голкіпером Паттерсона, але той не зумів переграти воротаря.

Більше небезпечних моментів у зустрічі не було. Тож, 1:1. Евертон третій матч поспіль грає унічию. Після 5-ти турів команда Френка Лампарда має 3 очки.