Це щось неймовірне. Зоря у меншості забиває Шахтарю на останніх секундах матчу!

Центральний поєдинок 16-го туру чемпіонату України пройшов у Києві

Шахтар на Олімпійському приймав Зорю. Луганці у порівнянні з минулим поєдинком із Маріуполем зробили дві заміни на зустріч із гірниками. До стартового складу повернулися Кабаєв (мав проблеми зі здоров’ям) та Абу Ханна, який пропускав гру з азовцями через перебір жовтих. Найкращий бомбардир УПЛ Шахаб залишився на лаві для запасних.

У Шахтаря варто відзначити появу у стартовому складі Ісмаїлі, який через травму зв’язок коліна не грав з червня 2020-го року.

Натиск Шахтаря

Гравці донецького клубу дуже активно розпочали цю зустріч. На 5-й хвилині матчу гірники розігнали непогану атаку: Тете віддав передачу до штрафної зони на Мораєса, нападник прийняв м’яч і другим дотиком завдав удару по воротах луганців – Васіль парирував. Згодом з-за меж штрафного майданчика Зорі небезпечно пробивав Алан Патрік – м’яч після удару півзахисника Шахтаря влучив у стійку.

На 13-й хвилині зустрічі Віктор Скрипник був змушений випустити Хомченовського замість Кочергіна. Схоже, правий півзахисник луганців отримав ушкодження під час розминки перед матчем.

В середині тайму підопічні Каштру розігнали швидку контратаку. Алан Патрік перехопив на лівому фланзі і віддав в центр на Мораєса, той продовжив далі на Тете. Бразилець увійшов до штрафного майданчика і потужно пробив по воротах – м’яч пролетів у декількох сантиметрах біля стійки.

Моменти Зорі

Луганці не забарилися з відповіддю. Саядманеша чудовою передачею вивели на побачення з Трубіним, але нападник Зорі не зміг переграти голкіпера Шахтаря. Та навіть якби він забив, м’яч все одно не зарахували б, адже іранець заліз у положення поза грою.

За декілька хвилин розкішно пробивав Вернидуб. Після подачі з кутового захисник луганців виграв позицію у штрафному майданчику гірників і ударом скорпіона завдав удару по воротах – Трубін рятував свою команду від можливого гола року.

Наприкінці першого тайму Назарина ледь не вивів луганський клуб вперед у цій зустрічі. Підопічні Віктора Скрипника отримали право на штрафний удар і поки гравці Шахтаря починали вибудовувати стінку, півзахисник луганців в цей момент пробив. Трубін встиг зреагувати і дістати м’яч з-під поперечки.

Другий тайм

По перерві Шахтар декілька разів пробив по воротах Зорі, але ці удари не завдали великої проблеми Васілю.

Чудовий момент мали номінальні господарі поля в середині другого тайму. Гірники упіймали Зорю на контратаці. Тайсон вбіг у штрафний луганців, залишивши захисників позаду, але переграти Васіля йому не вдалося.

На заключні 10 хвилин основного часу Зоря ще й залишилася в меншості. Жуніор Рейс сфолив на Мораєсі і Катерина Монзуль, яка обслуговувала цей поєдинок, показала захисникові луганців попередження. Але після перегляду VAR (Сергій Бойко) змінила своє рішення і дістала червону картку.

Під кінець зустрічі чудову нагоду вирвати перемогу для Шахтаря мав Ісмаїлі. Оборонець із декількох метрів пробивав по воротах, але Абу Ханна встиг завадити захисникові гірників. Згодом момент був у Майкона, який завдав удару з меж штрафного майданчика, та Васіль впевнено забрав м’яч до рук.

Переможна контратака Зорі

Вже на останніх секундах доданого до другого тайму часу Зоря вирвала перемогу у цій зустрічі. Саядманеш знайшов у собі сили і пробіг з власної половини поля до штрафного майданчика Шахтаря. Забіг іранця підтримав Дмитро Іванісеня, який уникнув офсайду і відгукнувся на простріл Саядманеша. Опорник пробив без шансів для неймовірного у цьому матчі Трубіна – ударом з лінії воротарського майданчика у дотик – 0:1!

Читайте також: У них теж історія та традиції© Тренер Вільярреала порівняв Динамо з відомим клубом та Суперсейв у 46 років! Колишній воротар Динамо і збірної України показав свій клас. ВІДЕО