Циганков перемагає Луніна! Жирона сенсаційно розбиває Реал у Ла Лізі. ВІДЕО

У 31-му турі чемпіонату Іспанії на Естаді Монтіліві відбулося українське дербі. Жирона з Віктором Циганковим вдома приймала Реал, у стартовому складі якого вийшов Андрій Лунін.

Це другий випадок в історії Ла Ліги, коли два українця грали один проти одного. Востаннє подібне протистояння відбулося 9-го грудня 2016-го року. Тоді Гранада Артема Кравця зіграла внічию (1:1) з Малагою Дениса Бойка, а український нападник відзначився голом.

Матч з Жироною розпочався для Реала жахливо. Попри вагому перевагу у контролі м’яча, вершкові до середини першого тайму пропустили двічі! Вперше це сталося на 12-й хвилині. Мігель Гутьєррес навісив на лінію воротарського майданчика на Таті Кастельяноса, якого просто загубили захисники Реала, і нападник Жирони в дотик потужним ударом головою переправив м’яч у сітку воріт Луніна – 1:0.

На 24-й хвилині аргентинський форвард оформив дубль. Арнау Мартінес з усієї сили вибив м’яч з власної половини поля, Мілітао примудрився поблизу центра поля програти повітря Кастельяносу, і гравець каталонців вибіг віч-на-віч із Луніним і прошив українського кіпера Реала поміж ніг – 2:0.

На 28-й хвилині свій момент мав Циганков. Українець на паузі прибрав двох захисників (Мілітао влетів у Начо) і з меж штрафної зони стріляв з правої – м’яч пройшов вище воріт.

Згодом гості відквитали один гол. Асенсіо навісив на дальню стійку, куди біг Вінісіус і бразилець з декількох метрів пробив головою під стійку – 2:1.

На 37-й хвилині Кастельянос мав ще одну нагоду. Аргентинець опинився сам поблизу штрафного майданчика Реала і сильно пробивав у кут – Лунін впевнено забрав м’яч до рук.

Другий тайм для Реала теж розпочався катастрофічно. Одразу по перерві мадридці пропустили. Як Коуту на правому фланзі хитну Начо і прострілив до штрафного майданчика, м’яч дійшов до Кастельяноса, який з близької відстані у дотик пробив Луніна – 3:1.

Побиття Реала (а інакше рахунок на табло не назвеш) продовжилося на 62-й хвилині. Циганков вирішив розіграти кутовий і віддав на Рікельме, той навісив воротарської зони, м'яч рикошетом від гравця Реала долетів до Кастельяноса, який головою прошив Луніна – 4:1 і усі чотири голи від нападника Жирони!

На 72-й хвилині головний тренер Жирони Мічел замінив Циганкова. Українець хоч і не відзначився результативними діями, проте був дуже помітний на полі і корисний для команди. WhoScored оцінив дії вінгера на 6,7 бала.

Оцінка Циганкова за матч із РеаломСкріншот із сайту WhoScored

На 85-й хвилині Реал забив удруге. Вінісіус протащив м’яч і віддав на лінію воротарського майданчика, де був Васкес, який в дотик пробив фактично у порожні ворота – 4:2.

На більше підопічні Карло Анчелотті не спромоглися. Тож, Жирона сенсаційно обігрує Реал у чемпіонаті Іспанії з рахунком 4:2!