Циганков забиває і віддає п'ятою за Жирону! ВІДЕО дебютного гола і асиста українця в Ла Лізі

У матчі 22 туру Примери між Жироною та Альмерією за господарів з перших хвилин нарешті зіграв Віктор Циганков

За рахунку 1:0 на користь Жирони українцю вдалося забити свій дебютний м'яч у чемпіонаті Іспанії. Ексдинамівець скористався пасом від Рікельме і з близької відстані переправив м'яч у сітку воріт гостей – 2:0 на 34 хвилині:

Свою другу результативну дію у матчі Циганков записав до активу на 43 хвилині. Вінгер збірної України після класного вриванння у штрафний майданчик Альмерії п'ятою скинув під удар партнеру по команді. Каррера такий пас українця не змарнував – 4:0!

На 65 хвилині тернер Жирони замінив Циганкова, випустивши Тоні.

У підсумку Жирона перемогла з рахунком 6:2!