Цихмейструк: Заміни в Динамо були вдалими

Експерт програми ПРОФУТБОЛ Едуард Цихмейструк проаналізував гру Динамо проти Лаціо:

Едуард Цихмейструк про матч Лаціо – Динамо

Заміни в Динамо були вдалими (с)😉Експерт ПРОФУТБОЛ Эдуард Цихмейструк проаналізував матч ЛЄ між S.S. Lazio та FC Dynamo Kyiv.А як за 10-бальною шкалою гру киян оціните Ви?🤔✍

Опубліковано FootballHub 9 березень 2018 р.

Мабуть, в першу чергу здивував склад Динамо. Навряд чи можна було очікувати стільки змін, але якщо забігати наперед, то можна сказати, що ті люди, які вийшли в складі виправдали проведені зміни і зіграли на рівні. Бєсєдін, який віддав гольову передачу на Циганкова, Бурда врятував в першому таймі. Шапаренко виконав великий обсяг роботи: намагався встигати в захисті відпрацьовувати і в атаці щось створювати.

Було два різні тайми. В першому таймі Динамо більше захищалось, але не можна сказати, що Лаціо змусив грати на межі. Господарі якихось серйозних завдань перед захисниками киян не ставили. В другому таймі після забитого голу Циганкова, який стає лідером і ведеза собою команду, та забиває практично в кожному матчі, прокинулось Лаціо і одразу відповіли двома голами.

Італійці показали, що в їхньому складі є такі гравці як Іммобіле та Андерсон, які можуть вирішити долю матчу. Одразу стало цікавіше дивитись матч. Заміни Динамо були вдалими. Вийшов Мораєс і забив гол, практично зробив результат, який є позитивним для гостьового матчу. Думаю, мало хто очікував на такий рахунок, тому можна із обережним оптимізмом дивитись на майбутній матч. Якщо рівень, який показало Динамо в другому таймі збережеться в матчі-відповіді, то можна розраховувати на прохід далі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також