Тур УПЛ стартував із СЕНСАЦІЇ! Верес шокував Шахтар у чемпіонаті України. ВІДЕО

Восьмий тур УПЛ стартував із неочікуваного результату.

Верес вдома зіграв 1:1 із чинним чемпіоном України Шахтарем. Гірники вийшли вперед у рахунку на 64-й хвилині, коли Судаков реалізував пенальті, який головний арбітр призначив за фол проти Криськіва – 0:1.

Та на 81-й хвилині Кльоц зрівняв рахунок. Гравець Вереса із-за меж штрафного майдачника пробив точно під стійку – гравці Шахтаря лише поглядом супроводжували політ м'яча – 1:1.

На останніх хвилинах зустрічі Шахтар ледь не вирвав перемогу. Спочатку Невертон завдав удару головою у поперечку, на добиванні опинився Егіналдо, але тут на висоті був Кожухар, який кулаками виніс м'яч.

Однак могли перемагати і господарі. Уже наприкінці зустрічі Луан Кампос вибігав на ворота Шахтаря, але заплутався і втратив м'яч у штрафному майданчику суперників.

Тож поєдинок завершився з рахунком 1:1. Відзначимо, що це вже третя втрата очок для Шахтаря цього сезону. До цього гірники програли Поліссю і Олександрії.