Українська битва в Англії. Вест Гем із Ярмоленком вибиває з Кубка Ман Сіті з Зінченком. ВІДЕО

Після Манчестер Юнайтед команда Моєса зустрілася з Манчестер Сіті.

У матчі 1/8 Кубка Футбольної ліги Вест Гем вдома приймав Манчестер Сіті. У складах обох команд зі старту вийшли гравці збірної України – Ярмоленко та Зінченко

Photo by Getty Images

Перша половина матчу пройшла за невеликої переваги підопічних Гвардіоли, які створили єдиний небезпечний момент у таймі. Під завісу стартової сорокап'ятихвилинки Аке після навісу зі штрафного від Мареза головою цілив у кут воріт лондонців – м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Старт другого тайму вийшов набагато цікавішим. Обидва колективи мали шанси, щоби провести першу результативну атаку, але дивом цього не зробили.

У Вест Гема "диво" мало прізвище – Ареоля. Французький голкіпер у неймовірному стрибку потягнув м'яч після удару головою Стоунза – сейв.

Трішки раніше свою команду врятував американський воротар Ман Сіті Стеффен. Страж воріт гостей відбив потужний удар Масуаку, а добивання Ярмоленка з лінії воротарського майданчика заблокував Зінченко.

Саме 24-річний гравець збірної України міг вирвати перемогу для команди Гвардіоли. На 84 хвилині український універсал наважився на удар з-за меж штрафного майданчика – Ареоля з великми труднощами перевів м'яч на кутовий.

Дотиснути добре організованих господарів манчестерцям в основний час не вдалося, тому долю путівки до наступного раунду вирішила серія пенальті.

У битві з одинадцятиметрової позначки краще себе показали господарі. Гравці ВЕст Гема забили всі свої удари, а у Ман Сіті все зламав промах Філа Фодена – 5:3!

Вест Гем продовжує свій сенсаційний поступ турніром!