Постріл Малиновського добиває команду Коваленка! Аталанта громить Спецію. ВІДЕО

13-й тур Серії А відкривався своєрідним українським дербі.

Аталанта Руслана Малиновського вдома приймала Спецію Віктора Коваленка. Щоправда, обидва українці розпочинали цей матч по-різному. Джан П’єро Гасперіні залишив Малиновського на лаві для запасних, а Віктор Коваленко вийшов в основі Спеції.

Досить несподівано гості повели у рахунку на 11-й хвилині зустрічі. Верде зарядив гармату з дальньої відстані. Муссо в стрибку відбив, але м’яч після сейву голкіпера Аталанти влучив у стійку і відлетів до нападники Спеції Нзола. Форвард обробив м’яч і пробив поміж ніг воротареві – 0:1.

Та Аталанта зуміла швидко відігратися. Дзаппакоста прорвався по правому флангу між декількох захисників і прострілив до штрафного майданчика на Пашалича, якого загубили захисники. Хорват у дотик переправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

На 36-й хвилині зустрічі головний арбітр матчу після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Спеції. Меле пробивав по воротах і влучив у руку гравцю гостей Якопу Салі. Виконувати одинадцятиметровий взявся Сапата. Але нападник Аталанти пробив дуже невдало – і голкіпер відбив перед собою. Першим на м’ячі опинився захисник Спеції, який вибив м’яч за межі поля. Утім, оборонець забіг до штрафного майданчика до удару і рефері змусив перебити пенальті. З другої спроби Сапати реабілітувався і відправив м’яч від  поперечку – 2:1.

За кілька хвилин господарі забили ще раз. Бергамаски упіймали гостей на контратаці, Сапата протиснув захисника і віддав передачу до штрафного майданчика на Пашалича. Півзахисник у дотик завдав удару точно у кут воріт – 3:1.

У другому таймі на 60 хвилині в Аталанті вийшов Руслан Малиновський. Українець замінив Ілічича. Півзахисник збірної України помітно додав активності господарям попереду.

Все ж на 83-й хвилині підопічні Гасперіні забили знову. Пашалич виконав подачу до штрафного майданчика на Муріеля і колумбійський нападник в дотик злету відправив м’яч під самісіньку стійку – 4:1.

Продовжив феєрію голів Руслан Малиновський. Українець після скидання від Муріеля з-за меж штрафного майданчика сильним ударом прошив голкіпера гостей – 5:1.

Вже у доданий до основного час гості з Ла Спеції відквитали один гол. Нзола після подачі з кутового виграв позицію у захисника, прийняв і ногою відправив м'яч у сітку воріт – 5:2.

Після цієї перемоги Аталанта набирає 25 пунктів і продовжує посідати 4-ту сходинку. Спеція ж поки що йде 16-тою, маючи 11 очок.

Для Малиновського гол у ворота Спеції став третім поточного сезону.