Українець в Примері: Дебют Василя Кравця в Ла Лізі

Екс-захисник Карпат та Луго Василь Кравець дебютував за Леганес у 25-му турі Примери у матчі проти Валенсії. Нагадаємо, у січні цього року 21-річний українець перейшов до Леганеса, де виступає ще один українець – Андрій Лунін. Наш кіпер опинився в запасі. Його місце у воротах зайняв Куельяр.

Василь Кравець грав по всьому лівому фланзі (тактична побудова Леганеса – у 3 центральні захисники), такий собі лівий латераль.

Уже на 22-ій хвилині матчу Василь Кравець отримав жовту картку. Українець завалив на газон Карлоса Солера, який вже набирав швидкість на правому фланзі атаки Валенсії. Арбітр призначив штрафний удар. Головний тренер Леганеса Маурісіо Пеллегріно несхвально похитав головою…

Карлос Солер сам взявся виконувати зароблений стандарт. Іспанець навісив у воротарський майданчик – Жоффре Кондогбія виграв верхову боротьбу і головою відправив м’яч у сітку воріт. Із численних повторів видно, що центральноафриканський півзахисник штовхався ліктями у штрафному майданчику. У результаті чого півзахисник Леганеса Оскар Родрігес опинився на газоні. Але арбітр у динаміці цього не помітив, тому гол зарахував.

Василь Кравець міг реабілітуватися асистом  – українець виконав чудовий навіс в зону одинадцятиметрової позначки, куди вже мчав Юссеф Ен-Несірі, щоб замкнути його головою. Але м’яч просвистів над поперечиною.

У другому таймі Кравець мав чудову нагоду організувати гольову атаку. Ен-Несері перевів м’яч на фланг, де українець опинився сам, але Василь не зумів швидко обробити м’яч. Футболісти Валенсії вже встигли повернутися і перекрили можливі шляхи розвитку атаки, тому Кравець був змушений відпасувати назад.

Василь ледь не отримав другу жовту картку, але арбітр обмежився лише усним попередженням. І не дивно, що  згодом, вже на 65-ій хвилині Василь Кравець залишив поле. Замість нього Маурісіо Пеллєгріно випустив марокканського півзахисника Набіль Ель-Жара. А на лівий фланг перемістився номінально правий захисник Ньйом.

Втім, команда Кравця зуміла зрівняти рахунок. Собріно протягнув м’яч до кутового прапорця, виконав подачу у центр. Там з лету завдав удару Мартін Бретуейт, але влучив прямісінько у футболіста Валенсії Габрієля. Бретуейт не виключився із епізоду і швидко зреагував на добиванні. Леганес зрівняв рахунок. На останніх секундах матчу господарі могли й вигравати: Ен-Несірі вийшов на ударну позицію і вдарив у кут воріт, але вортар Валенсії Нето блискуче впорався з цим ударом.

У підсумку 1:1. Валенсія зарано віддала ініціативу у цьому матчі. Як кажуть, перший млинець нанівець. Та все ж вважатимемо, що дебют Василя Кравця задовільний.