Українська Ліга Чемпіонів. Малиновський забиває у ворота Манчестер Сіті

Півзахисник Аталанти відкрив рахунок у Манчестері.

Руслан Малиновський відкрив рахунок у виїзному матчі з Манчестер Сіті. Українець реалізував пенальті на 28 хвилині зустрічі. Ілічич заробив одинадцятиметровий, змусивши порушити правила Фернандіньйо, який збив словенця у своєму штрафному майданчику. Малиновський з 11 метрів пробив точно у кут воріт Едерсона, який напрямок польоту м’яча не вгадав – 0:1.

За команду Зінченка відповів Агуеро, який ще до перерви встиг двічі засмутити Аталанту м’ячами у ворота Голліні. Перший гол прийшов після пасу від Стерлінга, а другий з одинадцятиметрової позначки.

Команди пішли на перерву за рахунку 2:1 на користь Манчестер Сіті. Проте, у другому таймі Сіті повністю знищили захист Аталанти, забивши ще 3 м’ячі у ворота Голліні. Фінальний рахунок 5:1 на користь Манчестер Сіті.