ЄВРОФУТБОЛ. Бомбардир Яремчук, рятівник Зозуля, трилери Мілевського та Малиновського

Успішний тур для наших легіонерів у Європі. Яремчук забиває не тільки за збірну, Зозуля відзначається фірмовим голом, Швед дебютує в Чемпіонаті Шотландії, а Малиновський з Мілевським видають емоційні матчі.

Роман Яремчук

Після забитого м’яча португальцям клубні справи Романа Яремчука пішли вгору. Він забив м’яч Васланд-Беверену. Це десятий гол для нього, ювілейний. А в Гента клубний рекорд! Команда не програє вдома вже 11 матчів поспіль.

Роман Зозуля

Зозуля відзначився голом в матчі Сегунди проти Фуенлабради. Цей забитий м’яч став єдиним у зустрічі і переможним для Альбасете. Роман забив у своєму стилі: потужним ударом головою в падінні. Наступний матч Альбасете зіграє з Кадісом, лідером таблиці. Минулий сезон був кращим для Зозулі в плані результативності.

Мар’ян Швед

Швед вийшов на заміну в матчі Чемпіонату Шотландії Селтик – Росс Каунті. Футболіст з’явився на полі на 75-й хвилині. Рахунок уже був розгромним – 6:0 на користь Селтика. Результативними діями українець не відзначився.

View this post on Instagram

Dream debut! Job well done by all the lads! Now on to defending the title this weekend and awaiting our date with Cluj! 🍀🍀🍀 #UCL #CelticFC💚💚💚🙏🏻

A post shared by Marian Shved (@m.shved35) on Jul 30, 2019 at 1:02pm PDT

Руслан Малиновський

Матч Лаціо та Аталанти став феєричним не тільки за рахунок голів, а й інтриги. Після першого тайму рахунок був 3:0 на користь команди Малиновського. Але в другому таймі все зламалося. Іммобіле та Корреа упродовж хвилини забили двічі, а в компенсований час той-таки Іммобіле реалізував пенальті – 3:3. Малиновський отримав високу оцінку за матч від Whoscored – 7,8.