Українське дербі у Греції. Бандитизм на полі

Автор Віктор Шаблієнко

АЕК та ПАОК так і не дограли матч 25 туру чемпіонату Греції через божевільну витівку президента ПАОКа

Звітний тур мав дати відповідь на питання “Хто буде головним фаворитом на заключному відрізку чемпіонату?”. Грали перша та друга команди чемпіонату (АЕК випереджає ПАОК на 2 очки в турнірній таблиці, маючи на одну гру більше). І все б нічого – звичайний запеклий матч двох принципових команд, які борються за чемпіонство, але цей поєдинок вийшов з-під контролю. Все почалося на останній хвилині основного часу, коли ПАОК все-таки відкрив рахунок. Арбітр резонно скасував взяття воріт АЕКа через офсайд.

Такі дії головного арбітра зустрічі Дімітріадіса викликали нездорову реакцію в представників та президента ПАОКа. Найактивнішим був саме власник клубу Іван Саввіді, який за інформацією грецьких ЗМІ, погрожуючи пістолетом сказав арбітру: “Ти – труп”.

Саввіді – один із найвпливовіших людей в країні, тому рішення постфактум (принаймні про це пише офіційний твіттер ПАОКа, посилаючись на рапорт арбітра) зарахувати перемогу команді з Салонік не виглядало чимось дивним.

В голові лише 3 логічні питання: 1. Як можна зарахувати гол з явного офсайду? 2. Як можна зарахувати гол з явного офсайду постфактум? 3. Як можна зафіксувати фактичний результат в матчі, який було перервано і не дограно? – На всі ці запитання має відповісти Федерації Футболу Греції, але…

…але за витівку фанатів, які розбили монетою голову тренеру Олімпіакоса, ПАОК так і не поніс покарання. Команду Шахова спочатку позбавили 3 пунктів, а потім повернули.

Подвійні стандарти по відношенню до команди російського власника ПАОКа вже не вперше плюють на принцип змагальності в Греції. В травні минулого року відбувся інцидент з вболівальниками Панатінаїкоса, один із яких кинув банку пива в тренера Орлів.

Панатінаїкос отримав за цей інцидент грошовий штраф та -5 очок в турнірній таблиці (3 в поточному чемпіонаті і 2 в майбутньому).

В клубі зх Афін ситуацію поки не коментують. За інформацією з наших джерел АЕК готує документи і матеріали для звернення у всі можливі вищі спортивні інстанції. А тим часом, як повідомляє FP, поліція виписали ордер на президента ПАОКа (та його охоронців) за носіння зброї на стадіоні.

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також