УПЛ – місце, де гроші таки грають у футбол. Наскільки глибока прірва у вартості складів команд-учасниць?

У zbirna.com порахували вартість нинішніх учасників української Прем’єр-Ліги. За основу взяли оновлену ринкову вартість від Transfermarkt, щоправда, це ціна не основного складу, а усієї команди. Відтак, на графіці у деяких клубів назбиралося лише 20 з гаком футболістів, що мають оцінку від німецького порталу. А лідери можуть похвалитися більшою кількістю гравців (30+) – відповідно, більшою сумою грошей.

Проте факт залишається фактом – один Шахтар коштує як 34 Минаї. А в Динамо розмістилися б майже 12 Колосів і 21 Інгулець.

Графіка з сайту zbirna.com

З першої шістки клубів УПЛ окрім Шахтаря та Динамо тільки Зоря має у своєму складі гравців на контракті, що коштують понад 1 млн євро. Тож, хоч гроші і не грають у футбол, реально втрутитися у боротьбу за чемпіонство жоден з амбітних претендентів, вартістю до 20 мільйонів за команду, навряд чи зможе. Сезон 2019/20 стане винятком?

Читайте також: Давно не чули. Тимощук у Росії розповів про ставлення до війни і Хочуть отримати нападника Динамо! Відомий клуб спробує ще раз підписати гравця киян

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також