Усі результати матчів Ліги Європи: Австрійський вибух лякає Україну, незабитий пенальті Яремчука та фантастичний Мілан

Поганий день для українських вболівальників футболу.

Роман Яремчук разом зі своїм Гентом вдома приймав німецький Гоффенгайм. Українець міг відкрити рахунок у зустрічі вже на 14 хвилині. Форвард збірної України заробив пенальті і сам же підійшов його виконувати – удар у лівий кут воріт Бауманна голкіпер Гоффенгайма потягнув!

Приклад того, як треба пробивати з позначки за 22 хвилини Яремчуку показав Белфолділ, чітко реалізувавши пенальті за гру рукою оборонця Гента – 0:1.

Після перерви голи Грілліча, Гічновича та Баумгартнера (бельгійці відповіли лише м’ячем Кляйндінста, коли на полі вже не було ні Яремчука, ні Безуса) довели рахунок до розгромного – 1:4!

Мілан без м’яча Златана Ібрагімовича (швед не забив пенальті, але віддав гольову передачу на Діаса) розбиває чеську Спарту – 3:0!

Неприємними для українських вболівальників стали успішні результати головних конкурентів у таблиці коефіцієнтів УЄФА – австрійців. Лише Рапід із тріо з ЛАСКом та Вольфсбергером не зміг перемогти цього ігрового дня у Лізі Європи.