Успіх без Зінченка. Манчестер Сіті спокійно крокує далі в Кубку Англії

Манчестер Сіті в Кубку Англії приймав лондонський Фулгем. У стартовому складі команди Пепа Гвардіоли не знайшлося місця Олександрові Зінченку.

На гру 1/16 фіналу Кубка Англії головний тренер Містян Хосеп Гвардіола залишив українця в запасі. Останній матч АПЛ за участю Зінченка вийшов доволі сумнівним. Нагадаємо, основний конкурент Олександра за місце в складі травмувався. На позиції лівого захисника проти Фулгема вийшов іспанець Анхеліньйо.

Сумний початок Фулгема

Старт поєдинку видався дуже невдалим для гостей. Капітан Фулгема Тім Рім в одному з епізодів відверто притримав руками Габріела Жезуса. Головний арбітр матчу Кевін Френд без роздумів призначив одинадцятиметровий. Та ще й показав Ріму пряму червону картку. Тож, Фулгем уже на 6-й хвилині зустрічі залишився в меншості. Виконувати пенальті взявся Гюндоган. Німець чітко пробив у лівий від себе кут – 1:0.

Господарі впевнено вели гру, а відсутність одного футболіста у складі Фулгема дуже відчувалася. Бернарду Сілва подвоїв перевагу завдяки власній майстерності. Португалець, стоячи спиною до воріт суперника, хитнув захисника корпусом, а наступним дотиком потужно пробив лівою в ближній кут. Так рахунок став 2:0.

Повне домінування Манчестер Сіті

У другому таймі сценарій поєдинку прогнозовано не змінився. До того ж, Ман Сіті суттєво додав у контролі м’яча. Гвардіола вирішив ще більше підсилити гру, випустивши на поле Рахіма Стерлінга. Футболісти Фулгема часто губили позиції та припускалися помилок біля власних воріт. В одному з таких моментів Канселу підхопив м’яч та виконав чудову навісну передачу в напрямку Жезуса. Бразилець відмінно пробив головою на межі офсайду. Після допомоги системи VAR арбітр все ж зарахував гол – 3:0.

Слід відзначити Філа Фодена, який був дуже активний в обох таймах, але з реалізацією мав явні проблеми. А от в кого все чудово виходило, так це в бразильця Жезуса. Знову біля власних воріт помилилися захисники Фулгема. Містяни провели контратаку, яка завершилася ударом. Голкіпер гостей Марек Родак постарався, але відбив м’яч в ту зону, де перебував Жезус. Нападник холоднокровно забив головою – 4:0.

Манчестер Сіті впевнено крокує до наступного раунду Кубка Англії. А Олександр Зінченко так і залишився на лаві для запасних. Анхеліньйо мав доволі непоганий вигляд у цій зустрічі. Інколи йому доводилося самотужки закривати лівий фланг і постійно підключатися до атаки. До слова, після відновлення від травми українець пропустив уже 8 матчів, 6 із них – в АПЛ.