VAR, два пенальті і яйця. Неймовірна розв’язка за одну хвилину в Туреччині. ВІДЕО

У турецькій Суперлізі Гезтепе та Фенербахче видали цікавий матч, який запам’ятався дуже швидким розвитком подій із використанням VAR.

До 63-ї хвилини у поєдинку зберігалася нічия 1:1. Арбітр зустрічі за допомогою VAR призначив пенальті у ворота Фенербахче, але півзахисник господарів Озтюрк не зміг реалізувати одинадцятиметровий (голкіпер потягнув удар). Гравці Фенербахче одразу вибігли в контратаку і забили м’яч у ворота Гезтепе.

Але суддя скасував гол за домомогою відеоповтору і ще раз вказав на одинадцятиметрову позначку у штрафному майданчику Фенербахче. Гравці гостей не розуміли такого рішення і дуже розлютилися. Та суддя мав рацію. Під час пробиття першого пенальті, голкіпер завчасно вийшов із воріт, що заборонено правилами.

Пробивати другий пенальті взявся той таки Озтюрк, але цього разу вже не схибив. Ще й не забув продемонструвати вболівальникам, що в нього великі “кохонес” (див. відео) для таких вирішальних моментів.

Але вже за 5 хвилин Фенербахче зумів відігратися. Матч так і завершився нічиєю 2:2.