Вернидуб перемагає Зорю. Кривбас перевертає матч у Києві. ВІДЕО

Після невдач у стартовому турі Зоря та Кривбас зустрілися у Києві.

Підопічні Лалатовича дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Вже на 3 хвилині матчу Бізімана у власному штрафному майданчику порушив правила проти Волошина і арбітр зустрічі Микола Балакін призначив пенальті! Антюх з одинадцятиметрової позначки переграв Кліщука – 1:0!

Кривбас відійшов від такого удару долі, вирівняв гру і під завісу першого тайму зрівняв рахунок. Все той же Антюх у власному штрафному майданчику притримав руками Хомченовського і арбітр без роздумів зафіксував фол гравця Зорі. Пенальті ідеально виконав Луньов – 1:1 на 42 хвилині гри!

На позитивній хвилі гравці Кривбаса розпочали другий тайм.

На 57 хвилині піжопічним Вернидуба вдалася класна атака, яку після класних дій Дібанго влучним ударом у кут воріт Сапутіна завершив Приходько – 1:2!

Лалатович провів ряд замін, які мали б допомогти команді зрівняти рахунок, але стало тільки гірше. Захисник луганців Гулько за 13 хвилин на полі примудрився отримати дві жовті картки і відправитися на "відпочинок" – вилучення.

Мав знімати всі запитання стосовно переможця на 89 хвилині Хомченовський. Команда Вернидуба отримала право на ще один пенальті (Бугай руками притримав гравця гостей), але досвідчений півзахисник з позначки пробив у поперечину воріт Сапутіна.

На останніх секундах матчу Дебелко виграв боротьбу в Батагова і з близької відстані забив м'яч у ворота Зорі – 1:3!

Луганський клуб знову програє на старті сезону УПЛ.