Все вирішив суперудар! Дніпро-1 у класному матчі долає Полісся. ВІДЕО

Вже без Артема Довбика, засмучений вильотом з Ліги чемпіонів, Дніпро-1 стартував у сезоні УПЛ матчем із Поліссям.

Житомиряни приїхали до Ужгорода в хорошому настрої, адже в першому турі здолали Верес (2:0). Проте все могло дуже швидко змінитися, коли на 6 хвилині Козак невдало відпасував назад і Третьяков, перехопивши м'яч, з меж штрафного майданчика пробивав по воротах Кудрика – прямо в руки голкіперу гостей.

Підопічні Калитвинцева віддали ініціативу господарям, зробивши акцент на швидку контргру, але запрацювала стратегія Полісся лише після вилучення гравця новачка УПЛ. На 20 хвилині арбітр зустрічі "винагородив" Кушніренка червоною карткою за стрибок у ноги Бланко.

Здавалося, що тепер дніпряни почнуть створювати небезпечні моменти біля воріт гостей, але сталося навпаки! Гравці Полісся грамотно вибудували гру в обороні і до перерви саме вони могли вийти вперед у рахунку. Макуана запресингував Сарапія і після передачі від партнера вийшов віч-на-віч із Кінарейкіним. Ексгравець Монпельє голкіпера перекинув, але в останній момент м'яч вже з порожніх воріт встиг вибити Сарапій.

Перерва пішла на користь гравцям Дніпра-1, які в другому таймі почали грати набагато активніше.

Свого підопічні Кучера досягли на 62 хвилині. Бланко на фланзі встік від опонента, віддав передачу на Рубчинського, а той скинув під удар Піхальонку. Лідер дніпрян потужним ударом в ближній кут воріт Кудрика відкрив рахунок у зустрічі – 1:0!

Мав забивати другий м'яч господарів у цій зустрічі Ківінда. Потужний удар форвард Дніпра-1 Кудрик парирував.

Полісся не було чого втрачати і в останні хвилини гри житомиряни пішли в атаку. Декілька небезпечних ситуацій біля власних воріт гасив Сваток, який підстраховував Кінарейкіна. Проте і він був безсилим, коли м'яч після удару зі штрафного влучив у руку Когуту – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Янаков – 1:1!

Сенсація була дуже близько, але у Дніпра-1 знайшовся свій герой. Вже у компенсований до другого тайму час Бабенко дальнім ударом не залишив шансів Кудрику – 2:1!

Команда Кучера перемагає в непростому матчі.