Відбив пенальті і голом вирвав нічию! Неймовірна розв’язка у чемпіонаті Франції. ВІДЕО

Покарав суперника за піжонство

У третьому французькому дивізіоні у матчі 8-го туру зустрічалися Авранш та ГОАЛ. В середині другого тайму гості відкрили рахунок у матчі.

На 90-й хвилині ГОАЛ заробили пенальті і мали прекрасну нагоду закрити питання щодо переможця. Однак голкіпер Авранша Антоні Бьове парирував піжонський удар суперника і зберіг рахунок 0:1.

У одній з наступних атак Бьове побіг допомагати команді в атаці, залишивши порожніми ворота. У одному з таких епізодів кіпер продемонстрував гарну акробатику, вибивши м’яч з-під суперника, який вибігав на порожні ворота.

Буквально за мить Авранш отримав право на штрафний удар на чужій половині поля, на яку голкіпер Бьове також підключився. І саме голкіпер ударом головою зумів зрівняти рахунок і стати головним героєм матчу.

Нещодавно у Лізі чемпіонів у схожому стилі врятував від поразки свою команду і Іван Проведель із Лаціо

Дивіться також: З неба можуть падати уламки ракет© У Румунії під час інтерв’ю тренера прозвучала тривога. ВІДЕО