Відбив ТРИ пенальті! Голкіпер збірної Португалії робить диво і приносить перемогу. ВІДЕО

Збірна Португалії в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи грала зі Словенією.

З перших хвилин Роналду і Ко почали тиснути на свого суперника. На 5-й хвилині дуже небезпечно пробивав Діаш, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Згодом дуже небезпечно зі штрафного стріляв Роналду – м'яч пролетів у лічених сантиметрах над поперечкою.

На останніх секундах першого тайму ледь не забив Пальїнья. Він пробивав із-за меж штрафного майданчика точно в кут воріт, проте Облак у ефектному стрибку врятував свою команду.

Словенці ж абсолютно нічого не показали в нападі і моментів біля воріт Кошти не було за стартові 45 хвилин.

По перерві супернагоду мав Бернарду Сілва. Португалець був першим на добиванні, але з близької відстані він не влучив у площину. Потім зі штрафного сильно стріляв Роналду – Облак відбив.

На 62-й хвилині словенці мали свій супермомент. Шешко втік від Пепе і вийшов фактично віч-на-віч із голкіпером, проте він пробив дуже невдало.

Після цього португальці почали діяти набагато обережніше, щоби уникнути подібних епізодів. Тому наступну небезпечну нагоду вони створили лише на 89-й хвилині, коли Роналду пробивав із меж штрафного майданчика, однак Облак забрав м'яч до рук.

Забити за 90 хвилин жодна з команд не змогла і матч перейшов у овертайми.

Моментів не було аж до 103-ї хвилини, коли головний арбітр зустрічі призначив пенальті у ворота Словенії, оскільки Дркушич у власному штрафному майданчику збив Жоту. Одинадцятиметровий удар взявся виконувати Роналду. Лідер збірної Португалії з позначки не зумів переграти Облака – голкіпер вгадав напрямок польоту м'яча і впевнено відбив.

На 108-й хвилині Пальїнья пробив головою під поперечку і знову Облак врятував свою команду.

На 115-й хвилині словенці мали СУПЕРможливість, щоби забити. Пепе обрізався на власній поля і Шешко вибіг віч-на-віч із Коштою, але голкіпер збірної Португалії врятував свою команду.