Відмовився від пенальті! Роналду показав приклад чесної гри

Португалець змусив арбітра переглянути власне рішення

Форвард Аль-Насра Кріштіану Роналду у матчі азійської Ліги чемпіонів не зумів відзначитися забитим м'ячем. Відтак його команда розписала нічию з іранським Персеполісом (0:0).

У першому таймі зустрічі португалець опинився на газоні у штрафному майданчику суперників. Арбітр одразу вказав на 11-метрову відмітку. Однак Роналду попросив суддю переглянути власне рішення, адже вважав, що сила контакту була недостатньою для пенальті. Після перегляду VAR пенальті було скасоване.

Роналду провів на полі 78 хвилин. А з 17-ї хвилини матчу його команда грала у меншості. Однак голів глядачі так і не побачили.

Слід зазначити, що цей матч не мав для Аль-Насра турнірного значення. Команда достроково ще в минулому турі гарантувала собі місце у плей-оф.